Mülk Sahibi Portföy Hizmetleri

Mülk Sahibi Portföy Hizmetleri

Yetkilisi olduğumuz (Satış ve kiralama) tüm portföylerimizi özenle takip ederiz. Satış/kiralamada dairenin en iyi değeri sağlaması için gerekli Pazarlama ve satış faaliyetlerini (Profesyonel Fotoğrafçılık da dahil 100’ün üzerinde pazarlama aktivitesi ile) titizlikle yürütüyoruz. Mülkün gösteriminden (gösterime hazır hale getirilmesi, temizlik, tadilat, bakım, boyama vb) open house satış etkinliklerine ve tapu devrine kadar tüm süreçleri detaylıca planlıyoruz.

Siz gayrimenkulünüzün/projenizin satışı için 3 ay zamanınızı ayırıp bunları yapabilecek misiniz? Bizler 15 yıllık uzmanlığımızla sizin için yapmaya hazırız…

Yetki Belgeli Portföylerimiz İçin Sağladığımız Ücretsiz Hizmetlerimiz

FİYAT ANALİZİ

Bu zorlu rekabet ortamında mülkünüz için en uygun fiyatı bölgesel uzmanlığımız ile hazırlıyoruz. Mülkünüz için ücretsiz ekspertiz değeri hesaplıyoruz.

PAZAR ANALİZİ

Mülkünüzün gerçek değerini tam ve doğru olarak saptamak için pazar analizi hazırlıyoruz.

PAZARLAMA PLANI

Mülkünüzün pazarlanması için gerekli adımların yer aldığı bir pazarlama planı oluşturuyoruz.

MAKSİMUM PAZARLAMA

Mülkünüzü en hızlı sonuca ulaştırmak için en doğru offline ve online pazarlama çalışmalarını yapıyoruz. Open house etkinliklerinden sosyal medya reklamlarına ‘Emlak Portalları’ haricinde 100’ün üzerinde reklam aracı kullanıyoruz.

DEĞERLENDİRME

Mülkünüze talip olacak potansiyel müşterileri sizler için değerlendiriyoruz.

ALICI TAKİBİ

Pazarlık şansınızı kaybetmeden potansiyel alıcıları satış gerçekleşene kadar takip ediyoruz.

FİYAT TEKLİFLERİ

Hakkınızı savunan ve sizin için pazarlık eden gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

FİNANS

Gayrimenkul kredilendirme ve finans sürecini takip ediyoruz. Sizin ve alıcınız için en hızlı ve en doğru ödeme planını oluşturuyoruz. Mülkün ekspertis değerini başlangıçta hesapladığımız için finans sürecinde zaman kazanıyoruz.

BÜROKRASİ

Gayrimenkul mevzuatına hakim ekibimizle araştırmadan tapu teslimine kadar tüm süreçte yanınızda olacak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

NETWORKING

70 bini aşkın müşteri networkümüz ve 1000'in üzerinde satış yaptığımız müşteri networkü ve onlarca danışmanımız ile mülkünüzü en doğru kitlelere ulaştırıyoruz.

GÖRSEL SANATLAR

Özel ekipmanlarımız ile mülkünüzün ücretsiz video, fotoğraf, 360 fotoğraf ve hava çekimlerini gerçekleştirerek tanıtım videosu oluşturuyoruz.

HİZMET KALİTESİ

Mülkünüzün sunuma en uygun hale gelmesi için gerektiği durumlarda temizlik, ufak tadilatlar, boya-badana gibi hizmetler sunuyoruz.