Hakkımızda

Tecrübemizi, geniş satış kadromuz, yurtiçi/yurtdışı ofislerimiz, anlaşmalı olduğumuz alt acentalarımız ve geniş müşteri portföyümüz ile harmanlayarak size en iyi hizmeti sunuyoruz.
ProjEkspert Danışmanlık; 15 yıllık gayrimenkul sektörü tecrübesi ile ticari/konut yatırım danışmanlığından, kiralama hizmetlerine, proje geliştirme ve pazarlama hizmetlerinden mülk yönetimine, hukuk, ekspertiz, konut kredisi, tapu/sözleşme işlemleri gibi yasal süreçlerin yönetiminden iç dekorasyon, mobilya ve peyzaj hizmetlerine kadar birçok konuda müşterilerine destek vermek üzere bir araya gelmiş emlak profesyonellerinden oluşmaktadır.
ProjEkspert Gayrimenkul, ProjEkspert Dizayn, ProjEkspert Global, ProjEkspert Proje Pazarlama ve ProjEkspert Back-Up olmak üzere 5 alt markada danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

ProjEkspert Gayrimenkul olarak biz, hem ulusal hem de uluslararası alanda mülkünüze en yüksek ekonomik faydayı, en kısa sürede sağlayacak satış ve pazarlama aktivitelerini yıllardır süregelen tecrübemiz ile planlıyoruz. Gayrimenkul pazarlamasında kullandığımız 100’ün üzerinde yenilikçi reklam çalışması ile fark yaratıyoruz. Sektörün dinamiklerine hakim, dalgalanmaları, yükselen bölgeleri ve sektörel gelişmeleri takip eden ekibimiz ile minimum risk ve maksimum kazanç elde edebilmeniz adına doğru zamanda, doğru yönde bir yatırım yapabilmeniz için size gerekli danışmanlık desteğini sunuyoruz.

ProjEkspert Proje Pazarlama; uzman olduğu büyük ölçekli projelerin geliştirme, pazarlama, üretim, yurtiçi ve yurtdışı satış, 2.el satış, yönetim ve satış sonrası hizmetler alanlarında danışmanlık veren bir proje yönetim kuruluşudur. Hizmet verdiği tüm projelerde, satış ofisinin kurulmasından pazarlama-satış stratejilerinin belirlenmesine ve satış sonrasına kadar gerekli tüm işleri üstlenen ekibimiz, alternatif pazarlama çözümleri sayesinde sahip olduğu üstün satış kapasitesi ile gayrimenkul sektörünün önde gelen ofislerinden olmaya adaydır.

ProjEkspert Dizayn & Mimarlık, 18 yıllık mimarlık tecrübesi ile bilim sanat ile entegre ederek kullanıcının hayatına değer katacak tasarım hizmetini sunar. Hizmet verdiği tüm projelerde, profesyonel kadrosu ile sıra dışı tasarım yaklaşımı, özgün bakış açısı ve efektif mekan kullanımı sağlar. Alternatif inşaat çözümleri ve güçlü alt çözüm ortakları sayesinde standartların üzerinde uygulama performansı sunan öncü mimarlık firmasıdır.

ProjEkspert Global, uluslararası gayrimenkul sektöründe Amerika, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde birçok projenin satış danışmanlığını yapmakta, farklı ülkelerde yaşayan geniş müşteri portföyü ile en doğru ve kazançlı gayrimenkul satış ve kiralama hizmeti vermektedir.

ProjEkspert Back Up, yatırımcısının hayatını kolaylaştıracak, mülküne değer kazandıracak, stratejik ve finansal yönetimlerine yardımcı olacak mülk yönetim, konsiyerj, hukuk, finans ve gayrimenkule bağlı sigorta danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Gayrimenkulünüzün yasam boyu değerini maksimize edebilmek ve yaşamınıza değer katabilmek için tek çözüm ortağınız olmaya hazırız. Yaptığımız her şey yatırımcımızın gayrimenkul edinme ve sonrası süreçlerinde mükemmel bir deneyim sunmak içindir.

Benimsediğimiz ‘Tam Kapsamlı Hizmet’ ilkesi ile sektörde ilk ve tek firma olarak; hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara, konut ve ticari gayrimenkul satış süreçlerinin her alanında, aktif bütünleşmiş hizmetler bütünü sunuyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yatırımını kolaylaştırmak, gayrimenkul yatırımlarının daha profesyonel, verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde yapılmasını ve yönetilmesini sağlamaktır.

‘Sürekli Eğitim’ felsefemiz ile danışmanlarımız; yüksek eğitim seviyesinde, sektör tecrübesine sahip olmanın yanı gayrimenkul mevzuatı, ulusal/uluslararası gayrimenkul piyasaları, online/offline gayrimenkul pazarlaması, finans ve gayrimenkul destek hizmetlerinde de uzman eğitim almaktadırlar. Biz buna ‘Yeni Nesil Gayrimenkul Uzmanı’ diyoruz…

Yeni nesil gayrimenkul uzmanlarımız, reklam/pazarlama uzmanlarımız, arazi ve proje geliştirme uzmanlarımız, mülk yöneticilerimiz, mimar, iç mimar ve avukatlarımız ile gayrimenkul yatırımınıza değer katmak için buradayız…