Kazananlar Kulübüne Hoş Geldiniz!

 

Türkiye’de 19 Milyon Konut, 5 Milyondan Fazla Ticari Gayrimenkul, 783.560.000 m2 Arsa Var. Dünya çapında gayrimenkul piyasasının potansiyeli en yüksek pazarı ile tanışmak ve kazananlar arasında yerinizi almak istemez misiniz? Sizi bekliyoruz…

Fark Yaratan Danışmanlık Hizmeti!

ProjEkspert Danışmanlık; 15 yıllık gayrimenkul sektörü tecrübesi ile  ticari/konut yatırım danışmanlığından, kiralama hizmetlerine, proje geliştirme ve pazarlama hizmetlerinden mülk yönetimine, hukuk, ekspertiz, konut kredisi, tapu/sözleşme işlemleri gibi yasal süreçlerin yönetiminden iç dekorasyon, mobilya ve peyzaj hizmetlerine kadar birçok konuda müşterilerine destek vermek üzere bir araya gelmiş emlak profesyonellerinden oluşmaktadır.

Benimsediğimiz ‘Tam Kapsamlı Hizmet’ ilkesi ile sektörde ilk ve tek firma olarak; hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara, konut ve ticari gayrimenkul satış süreçlerinin her alanında, aktif bütünleşmiş hizmetler bütünü sunuyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yatırımını kolaylaştırmak, gayrimenkul yatırımlarının daha profesyonel, verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde yapılmasını ve yönetilmesini sağlamaktır.

‘Sürekli Eğitim’ felsefemiz ile danışmanlarımız; yüksek eğitim seviyesinde, sektör tecrübesine sahip olmanın yanı gayrimenkul mevzuatı, ulusal/uluslararası gayrimenkul piyasaları, online/offline gayrimenkul pazarlaması, finans ve gayrimenkul destek hizmetlerinde de uzman eğitim almaktadırlar. Biz buna ‘Yeni Nesil Gayrimenkul Uzmanı’ diyoruz…

 Fark Yaratanlar Arasında Yerinizi Alın!

Neden ProjEkspert?

Sürekli Eğitim

ProjEkspert’in yeni nesil gayrimenkul danışmanlarına yönelik ‘Start Up’ eğitim programı, tüm gayrimenkul satış tekniklerinin ve gayrimenkul mevzuatının kısa sürede öğrenilmesini sağlar. Kariyer planlamalarındaki rehberlik ve danışmanlığımızla kısa sürede uzmanlık alanı ve bölgesini belirler.

ProjEkspert Academy’nin sadece başlangıç aşamasında değil devam eden sürekli eğitim planlaması sayesinde her gayrimenkul danışmanı günümüzün tüketici ihtiyaçlarına yönelik finans, hukuk, yapı, mimari vb bir çok alanda kendilerini geliştirmektedir.

Güç ve Network

15 Yıllık gayrimenkul tecrübemiz ile biriktirdiğimiz 100 binin üzerinde müşteri portföyümüz, 100’ün üzerinde anlaşmalı alt acenta ağımız, danışmanlarımız ve iş ortaklarımız ile yeni danışmanlarımıza kısa sürede ve kolayca yeni müşteriler bulmalarını sağlarız.

Pazarlama ve Teknoloji

Tüm işlerinizi takip eden teknolojiyi kullanarak satışlarınızı tek bir kanaldan yönetmenizi sağlar ve  danışmanlarımızın müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmanıza destek oluruz. Ayrıca ProjEkspert danışmanlarına tüm dijital ihtiyaçları konusunda destek de verilmektedir. Bu doğrultuda internet sitesi tasarımından sosyal medya yönetimine, e-broşür, e-davetiye gibi dijital iletişim malzemelerinden portföy tasarımlarına kadar birçok konuda danışmanlarımıza destek sunarız. SMS ve Mailing paketlerimizle iletişiminize yön veririz.

ProjEkspert olarak gayrimenkul pazarlamasında kullandığımız 100’ün üzerinde yenilikçi reklam çalışması ile fark yaratıyoruz. Ofis bazında yıl boyunca yaptığımız kurumsal reklam çalışmaları ile danışmanlarımızın başarı oranlarını arttırmalarını sağlarız.

Yüksek Kazanç ve İtibar

Projekspert’te masa ücreti, rotalty, hedef vb isimler adı altında sabit ücretler ödemezsiniz. İşiniz için gereken sözleşme, ikram, kurumsal kimlik malzemeleri vb için de öyle. ProjEkspert’te danışmanlarımız firmanın doğal bir ortağı olarak görülürler. Yıl içerisindeki işlem hacmine göre paylaşım oranları artar.

Tüm Projeksper danışmanları yüksek okul ve üzeri eğitim seviyesine sahiptirler. Ayrıca devletin zorunlu tuttuğu/tutmadığı tüm eğitimleri tamamlayarak Ulusal Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanı sertifikasına sahiptir.

ProjEkspert Know-How’ı

ProjEkspert Danışmanları, kariyerlerine başlarken kartvizit, kimlik kartı, yaka kartı, rozet, satılık/kiralık afişleri, matbu sözleşmeler, formlar, yer gösterme belgesi ve daha bir çok malzemeyi ücretsiz alırlar. Ofislerin ve danışmanların tüm basılı malzeme ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabileceği bir sistem sunmaktadır. Bu sistem sayesinde broşürden el ilanına kadar tüm basılı malzemeleri kişiselleştirerek hazırlamaları mümkün olmaktadır.

Kendi markalarını yaratırken her konularda ProjEkspert’in danışmanlığından, bilgi, teşvik ve deneyiminden yararlanırlar. En zor dönem olan başlangıçta, acemiliğin getirebileceği hatalardan uzak kalır ve hızlı ilerleme imkanı bulurlar.

Projekspert Ruhu

Modern mimari ile tasarlanan ofislerimiz, profesyonel danışman  kadromuz ile olumsuz dış etkenlerden uzak, işe odaklanmaya elverişli çalışma ortamının yanı sıra; yıl boyunca planlanan etkinliklerimizle kıyasıya rekabetle kızışan değil dayanışma ve sinerjiye önem veren bir ekip ruhu sağlarız.

Katma Değerli Hizmetlerimiz

ProjEkspert, gayrimenkul ile ilgili Türkiye’nin ilk tam kapsamlı danışmanlık firmasıdır. Bünyemizdeki Yeni nesil gayrimenkul uzmanlarımız, reklam/pazarlama uzmanlarımız, arazi ve proje geliştirme uzmanlarımız, mülk yöneticilerimiz, mimar, iç mimar ve avukatlarımız ile gayrimenkulün her alanında hizmet sunuyoruz.

Gayrimenkul alım-kiralama ve satışın dışında kazanç sağlayabileceğin diğer hizmetlerimiz; mülk yönetimi, mimarlık – dekorasyon, proje geliştirme, hukuki danışmanlık, enerji kimlik belgesi, kentsel dönüşüm, sigorta hizmetleri, satış sonrası hizmetler paketi vb.

Proje Geliştirme ve Satış

Bu iş bizden sorulur! Adı üzerinde Projeskpert! 15 yılda çiziminden teslimine kadar planlayıp hayata geçirdiğimiz 30’un üzerinde, binlerce konuttan oluşan büyük ölçekli gayrimenkul projeleri sayesinde edindiğimiz deneyimi ‘Proje Geliştirme ve Satış’ eğitimleri ile yeni danışmanlarımıza aktarıyoruz.

Geliştirme ve satışını üstlendiğimiz projelere her gün bir yenisi ekleniyor. Farklı bölge ve ölçeklerdeki proje satışı deneyimini profesyonellerle yaşamak için sizi bekliyoruz.

Başvuru Formu