Beylikdüzü

İstanbul’un batısında yer alan Beylikdüzü’nün doğusunda Avcılar, kuzeyinde Esenyurt, batısında Büyükçekmece ve güneyinde Marmara denizi yer almaktadır. Beylikdüzü özellikle 1999 Marmara Depremi sonrasında eski ve çürük yapılardan kaçıp Beylikdüzü’ne taşınan İstanbullular ile büyük bir göç almış ve büyümeye başlamıştır.

Metrobüs inşaatı ile ikinci göç dalgasına uğramıştır. Beylikdüzü’nün nüfusu göç ile oluştuğu ve nispeten yeni kurulmuş bir yerleşim yeri olduğu için her geleni kucaklayan ve sınıflaşmanın olmadığı dinamik bir semt karakterine sahip olmuştur. Beylikdüzü’nün popülaritesi son zamanlarda çok artmış ve nitelikli konut yatırımının çekim merkezi haline gelmiştir. Beylikdüzü İstanbul’da en fazla prim yapan bölge olarak yatırımcısına en çok kazandıran ilçe olmuştur. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında kalan dev vadide Yeşil Vadi Botanik Parkı yapımı sürmektedir.

Beylikdüzü denizden ortalama 150 metre yüksekte kaldığı için İstanbul’un merkez ilçelerine nazaran daha nemsiz, temiz ve rüzgarlı bir havaya sahiptir ve kışları sert geçmektedir. Beylikdüzü’nün hemen hemen her yerinde ağaçlık alanlar bulunduğu için mevsim geçişleri bir görsel şölene dönüşmektedir.

Birçok konut projesinin yer aldığı Beylikdüzü, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan birçok yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Beylikdüzü, değerine değer katmıştır.

BEYLİKDÜZÜ ULAŞIM

Beylikdüzü'ne ulaşım ilçeye Metrobüs hattının uzatılması ile rahatlamıştır. Metrobüs ile Beylikdüzü'ne 24 saat ulaşım mümkündür.

Beylikdüzü Zincirlikuyu arası Metrobüs ile ortalama 60 dakika sürmektedir. Metrobüs dışında ilçeye Taksim’den ekspres otobüsler hareket etmektedir, 145T otobüsü Taksim’den doğrudan Cumhuriyet, Barış, Büyükşehir mahallelerine, 145M otobüsü ise Taksim’den doğrudan Adnan Kahveci mahallesine gitmektedir. Beylikdüzü ilçesi E-5 karayolu üzerinde yer aldığı için Yenibosna ve Bakırköy kalkışlı Büyükçekmece yönüne giden tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Ayrıca yakın gelecekte Beylikdüzü-Bakırköy Metrosu’nun Ulaştırma Bakanlığı tarafından temelinin atılması planlanmaktadır. Bu hat aynı zamanda Yenikapı – İncirli Metro hattına bağlanacaktır.

Beylikdüzü Atatürk Havalimanı’na 13 KM uzaklıktadır. Beylikdüzü’den TEM’e (Avrupa Transit Karayolu) Hadıköy ve Esenyurt olmak üzere 2 adet bağlantı yolu vardır.

 

BEYLİKDÜZÜ’NDEN HER YERE ULAŞIN…

Taksim Meydanı 48 km
Bakırköy Meydanı 22 km
Mecidiyeköy Meydanı 40 km
Sultanahmet Meydanı 39 km

BEYLİKDÜZÜ YAŞAM

Beylikdüzü İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların yüzde 40’ının üniversite mezunudur. Beylikdüzü İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği bir Türkiye mozayiği gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı vatandaş da ikamet etmektedir. Beylikdüzü ilçesi kişi başına 10M²’yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır. Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylilkdüzü İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Beylikdüzü daha da yeşillenmeye devam etmektedir.

 

Neden Beylikdüzü’nde Yatırım Yapmalısınız?

  • Planlı Kentleşme; İstanbul’da son yıllarda artan şehirleşme yapısı ve yoğun nüfus kent yaşamını zor bir hale getirirken, Beylikdüzü ilçesi; nezih yaşam ortamı ve sakin yapısıyla göz doldurarak, son dönemlerde inşa edilen toplu konut projeleri, lüks siteler ve müstakil evler ile İstanbul’un örnek uydu kentlerinden biri haline gelmiştir. Yeşil alanların bol bulunduğu, ulaşımın kolaylıkla sağlandığı ve kent yapısının düzenli olduğu Beylikdüzü ilçesi, kendine has özellikleri ile rahat bir yaşam alanı oluşturuyor.
  • Lüx Ve Ulaşılabilir; Bölgedeki projeler, ağırlıklı olarak orta gelir grubuna yönelik. Bölgede en çok 3+1, sonrasında ise 2 +1 ve 1 +1 konut tipinin üretildiği görülüyor. Beylikdüzü-Adnan Kahveci ve Beykent bölgelerindeki konut projelerinde ortalama m2 fiyatları 6 bin 240 TL iken şerefiyelerine göre 20 bin TL’lere kadar çıkan m2 fiyatlarına da rastlamak mümkün.
  • İstanbul’un En Çok Prim Yapan Bölgelerinden;Eva Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık 2016 İstanbul Markalı Konut Sektör Raporu’na göre, Beylikdüzü’nde konut satış fiyatları, 2003 yılından 2015 yılına kadar % 182 oranında artış yaşamıştır.
  • Ulaşım Ağı: TEM ve E5 otoyollarının yanı başında olan Beylikdüzü sahip olduğu ulaşım ağı ile de öne çıkıyor. Metrobüs ile Beylikdüzü’ne 24 saat ulaşım mümkündür. Yapılması planlanan metro hatları ile bölge fiyatlarının değer artışı kazanması beklenmektedir.
  • West Marina: Beylikdüzü Yakup’lu da yer alan 600 yat kapasiteli Marina ve lüx restoranlardan oluşan sahili ile West Marina Yakuplu Bölgesi konutlarına olağan üstü bir değer artışı kazandırmıştır.
  • Sosyal Yapı: Beylikdüzü genellikle orta segment gelir düzeyindeki çoğunlukla beyaz yaka çalışan ya da Kobi sahiplerinin terich ettiği nezih bir yaşam alanı vaat ediyor.
  • Sosyal Çevre: Sahili, Kültür-sanat merkezleri, kaliteli eğitim kurumları, uluslararası sağlık kuruluşları, AVM’leri, geniş yeşil alanları ve parkları ile Beylikdüzü her geçen gün daha çok tercih edilir bir ilçe haline gelmektedir.

 

PROJELERİMİZ

Denize Sıfır
₺842.000

Proje 215

İstanbul/Beylikdüzü

Eksiksiz ve Huzurlu Bir Hayat Deniz kıyısı yaşamını evinize taşıyacak olan proje, sınırsız deniz manzarasını az katlı yapılarda ferah bir hayata adapte ediyor. Yeşil alanların yoğunlukta olduğu proje, İstanbul’un en…

1BATHROOMS
Ana Cadde
₺650.000

Proje 225

Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul, Turkey

Proje Özellikleri Beylikdüzü'nde hayata geçirilen proje 8 bin 705 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 3 blok halinde hayata geçirilen projenin blokları 10’ar kattan oluşacak şekilde tasarlanıyor. 4 konseptin bir arada sunuluğu…

73-210 m21+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1BEDROOMS2BATHROOMS
Deniz Manzaralı
₺727.000

Proje 273

Yakuplu, Beylikdüzü, Turkey

Her Nefeste Marmara Denizi... Osmanlı Devleti zamanında, şifa veren havası nedeniyle sanatoryum inşa edilmiş bir bölgede yükselen proje, bol oksijeni ve Marmara Denizi’nden gelen yoğun iyot kokusuyla sizi sağlıklı bir…

1BATHROOMS
Butik
₺745.000

Proje 280

Beylikdüzü, Turkey

Ayrıcalıklı bir yaşamdan kazançlı yarınlara Proje, 2+1’den 4+1’e birbirinden konforlu daireleriyle, mutluluğu geniş alanlara yayıyor. Ailelere konfor, yatırımcılara benzersiz kazanç sunan projede deniz ferahlığı evlere doluyor. Projede tüm yollar rahatlığa…

1BATHROOMS
Kampanya
₺472.000

Proje 218

İstanbul/Beylikdüzü

Proje Özellikleri Proje İstanbul'un son yıllarda gelişen bölgesi Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. 112 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen proje, 5 blokta 1690 konut ve rezidanstan meydana geliyor. Estetik, kalite ve…

1BATHROOMS
Butik
₺420.000

Proje 217

İstanbul/Beylikdüzü

Beylikdüzü’nde Yeni Bir Şehir… İstanbul'da yeni yaşamın adresi projede, açık AVM'si Galata ve Nevizade konseptli sokaklarıyla her şey yanı başınızda olacak. Proje Özellikleri Beylikdüzü'nde konumlanan proje 44 bin 426 merekare…

1BATHROOMS
Havuzlu
₺2.500.000

Proje 219

İstanbul/Beylikdüzü

Ailenize Yeni Bir Hayat Verin Lüks ve ihtişamın buluşma noktası olan proje, merkezi konum, modern mimarisi, yüksek yatırım değeri, akıllı ev teknolojisi, eşsiz doğa, kişiye özel havuz ve sauna ile üstün…

7304BATHROOMS
Ana Cadde
₺506.000

Proje 220

İstanbul/Beylikdüzü

Yaşamın Merkezinde Aile sıcaklığını yakalayan bir şehir merkezi... Nezih ortamda konfor ve huzuru buluşturan projede mutluluk dolu hayatı kucaklayacak, üst düzey bir yaşam kalitesine çabucak alışacaksınız. Yaşam biçiminize ayak uyduran…

1BATHROOMS
Butik
₺350.000

Proje 216

İstanbul/Beylikdüzü

Doğa ve Deniz Ailenizin Parçası Olacak Beylikdüzü’nün Kavaklı 2 Mahallesi sınırlarında yükselen proje, çocuklarınız için yaşam ve aileniz için yatırım fırsatı sunuyor. Doğanın içinde bir deniz yaşamı vaat eden proje…

1BATHROOMS