Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

ProjEkspert olarak Türkiye ve uluslararası networkte sizin adınıza kiralama ve satın alma hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize imardan teşviklere, hukuktan vergi mevzuatına birçok konuda danışmanlık yapmaktayız. Sektörün dinamiklerine hakim, dalgalanmaları, yükselen bölgeleri ve sektörel gelişmeleri takip eden ekibimiz ile minimum risk ve maksimum kazanç elde edebilmeniz adına doğru zamanda, doğru yönde bir yatırım yapabilmeniz için gerekli danışmanlık desteğini sunuyoruz.

Yatırımcılarımıza Sağladığımız Ücretsiz Hizmetlerimiz

PORTFÖY ARAŞTIRMASI

İşinize, okulunuza, hayat tarzınıza uygun lokasyonlarda beğenilerinize ve bütçenize uygun olacak portföyleri titizlikle inceliyoruz.

FİYAT ANALİZİ

İlgilendiğiniz mülkün gerçek değerini tam ve doğru olarak saptamak için pazar/bölge analizi ve mülkün eksper değerini hazırlıyoruz.

YAŞAM DEĞERİ

İlgilendiğiniz mülkün/projenin sosyal donatıları, bulunduğu konumun yaşam yoğunluğu, kişi başına düşen yeşil alan ferahlığı, yapı kalitesi, bölge sosyo-demografik yapısı ve ulaşım imkanlarını göz önüne alarak mülkün yaşam değerini sizler için değerlendiriyoruz.

YATIRIM DEĞERİ

Bölgenin rekabet yoğunluğu, bölgenin kentsel dönüşüp kapsamında olup olmadığı, bölgede planlanan yatırımlar, planlanan ulaşım projeleri, m2 fiyatı gibi verileri inceleyerek ilgilendiğiniz mülkün yatırım değerini titizlikle hesaplıyoruz.

PROJE TURU

VIP araçlarımız ve uzman ekibimizle ilgilenmiş olduğunuz mülklere/projelere özel proje ve bölge turu düzenliyoruz. İhtiyacınıza uygun mülkün saptanması için sizlere profesyonel destek sağlıyoruz.

gayrimenkul incelemesi

Satın almaya karar verdiğiniz gayrimenkul ya da projenin tapu kayıtlarını, yapı ruhsatını, satış sözleşmesi ve teknik şartname içeriğini, site yönetim planını, vergi borçlarını, geçmişini, geliştirici firmayı, kullanılan malzemelerinden mimari ve statik yapısına kadar tüm detaylarını araştırıyoruz.

ÖDEME PLANI

Yapacağınız yatırımda bütçe ve gelirinize uygun ödeme planı alternatifleri oluşturuyoruz.

TEKLİF ve MÜZAKERE

İlgilendiğiniz mülk ile ilgili tüm bilgileri derleyip piyasa koşullarını ve arz-talep dengesini de göz önüne alarak en uygun teklifi oluşturuyoruz. Karşılıklı tekliflerin değerlendirilmesi ve revize edilmesi süreçleri sonunda, iki taraf için de uzlaşılacak bir paydada buluşturmak ana hedefimiz.

BÜROKRASİ

Gayrimenkul mevzuatına hakim ekibimizle araştırmadan tapu teslimine kadar tüm süreçte yanınızda olacak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Danışmanlık

Hukuksal süreçlerden, sektör analizlerine, finans desteğinden piyasa koşullarına yatırımcılarımızın ihtiyaç duyduğu her konuda danışmanlık desteği sağlıyoruz.

HİZMET KALİTESİ

Sizlere ev satmak değil, uzun dönemli ilişkiler kurmak önceliğimiz. İhtiyacınızı ve beklentilerinizi analiz edip size en uygun yatırımı sağlamak için tüm süreçlerimizi detaylıca planlıyoruz. Güvenilir, ulaşılabilir, gerçekçi, uzman bir danışmalık hizmeti sağlıyoruz.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

İç dekorasyondan fatura takibine, ev temizliğinden vergi ödemelerine, kiracı takibinden avukatlık hizmetlerine kadar her türlü desteğimizle işlem sonrasında da yanınızdayız.