Ekibimiz

Biz sizin Bildiğiniz Danışmanlardan Değiliz!

ÇAlışma Arkadaşlarımız

Profesyonel kadromuzla daha az harcayıp, daha fazla kazanmanız için 7/24 hizmet veriyoruz...
Bulunan 8 ajanlar
Göre sırala

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
Uzmanlık: Konut Gayrimenkul, Ekonomik Yatırım Olanakları, Kiralama Tecrübe: Gayrimenkul Yatırım, Gayrimenkul Pazarlama

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
Uzmanlık: Konut Gayrimenkul, Ekonomik Yatırım Olanakları, Kiralama Tecrübe: Gayrimenkul Yatırım, Gayrimenkul Pazarlama,

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
19 Konsept Proje Yönetimi, 2.941.200 m2 Satılabilir Alan, 700 + Bireysel Satış ile 15 Yıllık…

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
Uzmanlık: Lüks Konut ve Ticari Uzmanı Tecrübe: Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, Gayrimenkul Mevzuatı, Kentsel Dönüşüm, Bina…

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
Uzmanlık: Kentsel Dönüşüm, Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım Stratejileri Tecrübe: Proje Geliştirme ve Stratejik Danışmanlık

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
Mülk Yönetim Uzmanı, Hukuk İşleri, Arazi Geliştirme ve Satış Uzmanı Uzmanlık: Portföy Yönetimi (Kira ve…

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
7 Konsept Proje Satışı, 815.000 m2 satılabilir alan, 500+ Bireysel satış ile 11 yıllık gayrimenkul…

ProjEkspert Gayrimenkul Şirketinde Emlak Danışmanı
Uzmanlık: Arsa Yatırımları, Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Tecrübe: Arsa Yatırım Danışmanlığı

HİZMETLERİMİZ

Tecrübemizi, geniş satış kadromuz, yurtiçi ve yurtdışı ofislerimiz ve anlaşmalı olduğumuz partnerlerimiz, alt acentalarımız ve geniş müşteri portföyümüz ile harmanlayarak size en iyi hizmeti sunuyoruz

Proje Geliştirme ve Planlama

Proje kapsam ve donatılarının değerlendirilmesi, pazar araştırmaları gibi bir çok alanda analiz ve planlama yaparak proje konsepti oluşturuyoruz.

Proje Satış ve Pazarlama

Ön tanıtım çalışmaları ve beklenti oluşturma, satış operasyonu gibi tüm satış ve pazarlama süreçlerinin efektif yönetimini sağlıyoruz.

Proje Yönetimi

Projenizi gerçeğe dönüştürerek, güvenli bir şekilde ve en yüksek standartlarda uygulanmasını sağlamak için faaliyetlerimizi detaylıca koordine ediyoruz.

Mülk Sahibi Portföy Hizmetleri

Değerinde bir satış/kiralama işlemi gerçekleştirmek için modern, yenilikçi, teknolojik pazarlama ve satış faaliyetlerini titizlikle yürütüyoruz.

Ticari Gayrimenkul ve AVM Yatırım Danışmanlığı

Yatırımlarınız için size en profesyonel danışmanlık desteği sağlıyoruz. Bölgenin özelliklerii ihtiyaç ve beklentinize göre çok yönlü araştırma-inceleme yaparak, yatırımınızda en doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.

Hukuk ve Sigorta Danışmanlığı

Satış vaadi sözleşmesi incelemesi, tapu süreci yönetimi, sigorta hizmetleri, vatandaşlık, oturum ve çalışma izni takibi gibi bir çok alanda hizmet veriyoruz.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlık

Dönüştürülecek alanın mevcut ve dönüşüm sonucu oluşacak değeri, şerefiyelendirme, geliştirilecek proje önerileri, müteahhittin hak sahiplerine tekliflerinin analizi ve ayrıca yapılan yeni kanun değişiklikleri ile düzenlemelerle ilgili kapsamlı kentsel dönüşüm danışmalığı hizmeti sağlıyoruz.

Yurtdışı Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Uluslararası gayrimenkul sektöründe, dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce gayrimenkulün satış ve pazarlama çalışmalarını yürütüyoruz. Uzman kadromuz ve ortaklarımızla yatırımınıza uluslararası ölçekte değer katmaya çalışıyoruz.

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

ProjEkspert olarak Türkiye ve uluslararası networkte sizin adınıza profesyonel yatırım danışmanlığı, kiralama ve satın alma hizmeti veriyoruz.

Arazi Geliştirme

İmar planı olmayan arazinizin geliştirilerek teknik altyapı, çevre düzeni ve arsa kullanımı ile yeniden değerlendirilip kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Dekorasyon ve Mimarlık

ProjEkspert olarak gayrimenkul ile ilgili her alanda uzman destek sağlıyoruz. Mimar ve iç mimarlarımız müşterilerimizin sosyolojik yapısına, zevklerine ve hayat tarzlarına uygun yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen mimari tasarım, uygulama ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Mülk Yönetim Hizmetleri

Mülkün teftişi ve aylık raporlama, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü gibi bir çok alanda uzman destek sağlıyoruz. Siz evinizin keyfini çıkarın, gerisini bize bırakın!

VİP Hizmetler

Konsiyerj, mülkün temizletilmesi, kuru temizleme, hava alanı transferi, bölge turu gibi hizmetlerimiz ile hayatınızı daha da kolaylaştırıyoruz.