Bahçeşehir

İstanbul’un Avrupa Yakası ilçelerinden Başakşehir’e bağlı olan Bahçeşehir, bölgenin en elit semtlerindendir. Bahçeşehir, Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini almıştır.

Birçok lüks projenin yer aldığı Bahçeşehir, yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan birçok yeni projeye de ev sahipliği yapacaktır. Projelerin çoğalmasıyla da yeni yaşam alanlarının oluştuğu Bahçeşehir, değerine değer katmıştır.

Teknik ve sosyal donatılarıyla eksiksiz Bahçelievler konut projeleri, ileri inşaat teknolojileri ve estetik kaygıyı ön planda tutan yaklaşımla inşa edilmiştir. Bahçelievler’deki yeni projelerin hepsinde AVM, güvenlik, spor alanları, çocuk oyun parkları ve havuz, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar mevcuttur.

BAHÇEŞEHİR ULAŞIM

Çevresinde birçok eğitim ve sağlık kurumunun bulunduğu Bahçeşehir'in merkezi yerlere olan ulaşım ağı da gelişmiştir. 76E Boğazköy/Bahçeşehir - Taksim, E-58 Esenkent/Bahçeşehir - Mecidiyeköy, E-57 Esenkent/Bahçeşehir - Bakırköy hatlarıyla Bahçeşehir'e ulaşım sağlanabilmektedir.

BAHÇEŞEHİR’DEN HER YERE ULAŞIN…

MESAFE OTOBÜS HATTI
Alaçayır Durağı 3.5 km 76E – E57 – E58
Taksim Meydanı 34 km 76E (Express Hat)
Bakırköy Meydan 32 km E57 (Express Hat)
Mecidiyeköy Meydan Durağı 33 km E58 (Express Hat)
Atatürk Havaalanı 23 km
Beylikdüzü Medicana Hospital 16 km
Deniz Otobüsü İskelesi (Avcılar) 18 km

BAHÇEŞEHİR YAŞAM

Bahçeşehir Avrupa’nın birçok noktasında gördüğümüz planlı kentleşmenin İstanbul’daki simgesi olarak gösteriliyor.
Kişi başına düşen yeşil alanın fazlalığının yanı sıra, prestijli eğitim kurumlarına, seçkin restoranlara ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de hayatın tam merkezinde yer alıyor. Bahçeşehir’de olmak, yaşamı tüm keyifleriyle yaşamak demek.

Neden Bahçeşehir’de Yatırım Yapmalısınız?

  • Planlı Kentleşme; TOKİ ve Emlak Konut GYO bölgede bulunan boş arsalarını kaynak geliştirme projeleri kapsamında gelir paylaşımı yöntemiyle özel şirketlere ihale ederek değerlendiriyor. Bahçeşehir’in en yüksek noktası olan Ispartakule’de İstanbul’a iki yeni şehir projesinin Avrupa ayağında, yepyeni bir kent yaratılıyor.
  • Lüx Ve Ulaşılabilir; Bölgedeki projeler, ağırlıklı olarak orta ve üst gelir grubuna yönelik. Bölgede en çok 3+1, sonrasında ise 2 +1 ve 1 +1 konut tipinin üretildiği görülüyor. Bahçeşehir-Ispartakule bölgesindeki konut projelerinde ortalama m2 fiyatları 4 bin 970 TL iken şerefiyelerine göre 20 bin TL’lere kadar çıkan m2 fiyatlarına da rastlamak mümkün.
  • İstanbul’un En Çok Prim Yapan Bölgelerinden; Eva Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık 2016 İstanbul Markalı Konut Sektör Raporu’na göre, bölgede fiyatlar 2013’te yüzde 12, 2014’te yüzde 6, 2015’te yüzde 26, 2016 yılında ise yüzde 37,9 oranında arttı. Son dört yıla bileşik olarak bakıldığında konut fiyatlarının yüzde 106 arttığı bir bölge olarak İstanbul’daki 34 bölge içinde beşinci sırada yer alıyor.
  • Ulaşım Ağı:TEM ve E5 otoyollarının yanı başında olan Bahçeşehir aynı zamanda Üçüncü Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yollarına yakınlığı ile de öne çıkıyor. Tünel çalışmaları başlayan 19 km uzunluğundaki Mahmutbey-Bahçeşehir metro hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yollarının tamamlanmasıyla bölgeye olan ilginin artması bekleniyor. Ulaşım bağlantılarının gelişmesi ve erişilebilirliğin artmasıyla bölgede önceki yıllara benzer değer artışlarının yaşanacağı ön görülüyor.
  • Kanal İstanbul: 2019 yılı sonunda tamamlanmasıyla Kanal İstanbul projesinin başlangıç noktasına 3 km uzaklıkta yer alan Ispartakule de bölgenin en hızlı gelişen yerlerinden biri haline geldi.
  • Hava Limanı-Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu: Bu mega projelerin bölgeye yakın olmasıyla bölgede yer alan markalı konut projeleri daha da tercih edilir hale geldi. Bölgedeki büyük ölçekli kamu yatırımlarının beraberinde markalı konut projelerinin de sayısı her geçen gün artıyor.
  • Sosyal Yapı: Bahçeşehir genellikle orta-üst segment gelir düzeyindeki çoğunlukla beyaz yaka çalışan ya da firma sahiplerinin terich ettiği nezih bir yaşam alanı vaat ediyor.
  • Sosyal Çevre: Bölge’nin doğal kalbi Gölet, buluşmaların merkezi 3.Cadde, Prestij AVM, Akbatı AVM gibi cazibe merkezleri ile Bahçeşehir’de ihtiyacınız olan her şey elinizin altında.

 

PROJELERİMİZ

Şehir
₺4.423.000

Proje 230

İstanbul/Ispartakule

Hayalinizdeki Her Şey Ispartakule'de Yemyeşil bitki örtüsüyle çevrili, rengarenk çiçeklerle dolu bir hayat, Avrupa Yakası’nın yükselen bölgesi Ispartakule’de Kanal İstanbul projesinin yanında sizleri bekliyor. Mis gibi kokan rengarenk çiçeklerden ve ağaçlardan…

1BATHROOMS
Hemen Teslim
₺3.474.000

Proje 208

İstanbul/Bahçeşehir

Ev, cadde ve yaşam konseptli huzur dolu bir hayat cazip fiyatlarla sizi bekliyor! Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi…

1BATHROOMS
Kampanya
₺6.144.000

Proje 209

İstanbul/Bahçeşehir

Koru'lu Düzene Geçmenin Tam Zamanı... 215 dönüm arazi üzerine kurulan proje az katlı mimarisi ve doğayla iç içe yaşam konseptiyle sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Proje Özellikleri Proje villa, katlı…

1BATHROOMS
Hemen Teslim
₺8.850.000

Proje 211

İstanbul/Bahçeşehir

Bahçeli bir yaşamın kapılarını aralıyor... Şehir içinde bahçe, bahçe içinde yaşam...  İstanbul’un Yoğunluğunda Yaşıyorsak Hayat Buna Değmeli... Proje Özellikleri Projede 91 bin metrekare inşaat alanı üzerinde toplamda 499 adet daire…

1BATHROOMS
Lüx Residence
₺8.700.000

Proje 210

İstanbul/Bahçeşehir

Mahalle Huzuru, Lüks ve Konfor Kent yasamının yogunlugundan uzak, yine sehrin içinde fakat sakin, doga ile iç içe bir yasam tarzı olusturulan proje, komşuluk ilişkilerinin yaşandığı mahalle kültürünü yaşatmayı hedefliyor. İnsanı…

1BATHROOMS
Butik
₺4.100.000

Proje 279

Başakşehir/Istanbul, Turkey

Butik Ayrıcalıklar Ispartakule’de ailelere özel butik yaşam konseptiyle yola çıkan proje kaliteye hayat veriyor. Proje Özellikleri 19 bin 739 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen proje,  aile yaşamına uygun, kaliteli…

1BATHROOMS