MOUAWAD

Mouawad Danışmanlık Hizmetleri

Hakkında
Mouawad, müşterilere daha kârlı rekabet edebilmeleri için yönetim kurulu düzeyinde danışmanlık sağlayan bir Finansal Danışmanlık ve Strateji Danışmanlığı firmasıdır.

1998'den beri Orta Doğu'daki iş hacminin merkezinde bulunan İstanbul, Beyrut, Doha ve Paris'teki dört ofisi ile ağır sanayiden imalata, zincir mağazacılıktan sağlığa, enerjiden gayrimenkule, finanstan bankacılığa kadar tüm sektörlerde profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Güvenilir ve yüksek performanslı bir ortak olan Mouawad, büyük ve orta ölçekli şirketler, aile şirketleri ve girişimcilerden hükümetlere kadar, stratejik sermaye çözümleri, finansal yapılanma, C seviyesi ilişkileri ve Orta Doğu ve Körfez ülkeleri için strateji yönetimi sağlamada yardımcı olur.
Hizmetlerimizin çeşitliliği ve genişliği, entelektüel sermaye, yerel bilgi ve kaynak sunmak, Mouawad'ı sektördeki diğer şirketlerden benzersiz bir şekilde ayırıyor.

Finansal Hizmetler
Suite Hizmetler

Fırsat Hedeflemesi

Sektörel uzmanlığımız ile sizin için global piyasalarda yeni fırsatları takip ediyoruz. Piyasaya giriş stratejileri, endüstriler ve sektörel bilgi birikimimizi, yerel ve bölgesel düzeyde rekabet koşulları ve kıyaslamalar gibi veriler ile harmanlayarak, potansiyelinizi arttırmanızı sağlıyoruz.  Ayrıca özel ihtiyaçlarınıza yönelik karmaşık süreçleri çözmek için özel danışmanlık projeleri oluşturuyoruz.

Süper Birleştirici

Dünyada 50 trilyon dolarlık nakit para ve 7 milyar yatırımcı ile sayısız fırsat var ve kaynak sınırı yok. On yıllardır süren derin, geniş ve sağlam ilişkilerin güç kaynağı olan Mouawad, çeşitli pazarlarda ve endüstrilerde onlarca anlaşmaya imza atarak işletmelerin nadir fırsatlara ulaşmalarına ve başarılı sonuçlar almalarına yardımcı oldu.

Basın ve Halkla İlişkiler

Müşterilerimizin Orta Doğu ve Körfez ülkelerindeki kurumsal ilişkilerini yönlendirmelerine yardımcı oluyoruz Yerel yönetimlerin karmaşıklığını yönlendirirken, stratejik karar vermeyi etkileyen en önemli sorunlara kamu / özel sektör ortaklıkları ile çözüm sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca, profesyonel ekibimiz ve geniş medya bağlantılarımızdan yararlanarak, müşterilerimize stratejik medyaya erişim, marka danışmanlığı ve etkinlik planlama hizmetleri sunuyoruz.

Pazar Bilgilendirmesi

Piyasa Danışmanlık Hizmetlerimiz, pazar araştırmasının ötesine uzanıyor; müşterilerimizin kârlarını etkilemek ve daha hızlı hareket etmelerini sağlamak, daha büyük işler almak ve hedefleriyle zamanında ulaşmalarını sağlamak için doğrudan kullanılabilen seçici derinlemesine planlamaya dayanıyor.